kontakt
z nami


napisz do nas

Dane kontaktowe

FHUiS IMPET Kazimierz Czaja

  • Czermin 61, 39-304 Czermin
  • NIP: 817-000-04-34

IMPET Sp. z o.o.

  • Czermin 61, 39-304 Czermin
  • NIP: 817-207-17-86
jak dojechać

IMPET - transport międzynarodowy, krajowy i spedycja

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub Jesteście zainteresowani naszymi usługami poniżej przedstawiamy dane kontaktowe do poszczególnych działów w naszej firmie.

Dział transportu

  • Mateusz Ziomek

    • TransID: 91329-4

    • (0048) 17 774 03 42

    • (0048) 697 882 892

    • trans...t@impet.biz

      pokaż e-mail

    Witold Wasiuta

    • TransID: 91329-15

    • (0048) 17 774 03 42

    • (0048) 697 817 964

    • witold...a@impet.biz

      pokaż e-mail

    Bartosz Ziółko

    • TransID: 91329-29

    • (0048) 17 774 03 42

    • (0048) 501 183 504

    • bartosz...o@impet.biz

      pokaż e-mail

Dział spedycji

  • Tomasz Abramowicz

    • TransID: 91329-11

    • (0048) 17 774 03 42

    • (0048) 504 470 080

    • tomasz...z@impet.biz

      pokaż e-mail

    Elżbieta Stepczyk

    • TransID: 91329-26

    • (0048) 17 774 03 42

    • (0048) 607 595 842

    • ela...k@impet.biz

      pokaż e-mail

    Norbert Czaja

    • TransID: 91329-23

    • (0048) 17 774 03 42

    • (0048) 500 036 740

    • norbert...a@impet.biz

      pokaż e-mail

    Tomasz Tyniec

    • TransID: 91329-32

    • (0048) 17 774 19 35

    • (0048) 538 813 727

    • tomasz...c@impet.biz

      pokaż e-mail

Dział księgowości

  • Karolina Latawiec

    • TransID: 91329-24

    • (0048) 17 774 19 33

    • karolina...c@impet.biz

      pokaż e-mail